Adet bittikten sonra gebe olabilirmiyim??

biktimartik

Yeni Üye
Üye
Adet bittikten sonra gebe olabilirmiyim??
Merhaba. Ayin 1inde adet oldum. 4 gun sürdü. 6.gun korunmasiz iliskiye girdim. Yarim saat sonra postvil one diye ertesi gun hapi kullandim. Kullandigimdan beri bitmeyen kasik agrisi ve beyaz akinti oluştu. Bugunde kan geliyor sabahtan beri. Regl gibi degil, ama günlük pedi dolduracak sekilde devamli geliyor. Kahverengiden kirmiziya döndü. Hala kasik agrim var. İlacin yan etkisi mi? Yoksa bir gebelik ihtimali var mi? Cevap verirseniz cok sevinirim

Merhaba. Ayin 1inde adet oldum. 4 gun sürdü. 6.gun korunmasiz iliskiye girdim. Yarim saat sonra postvil one diye ertesi gun hapi kullandim. Kullandigimdan beri bitmeyen kasik agrisi ve beyaz akinti oluştu. Bugunde kan geliyor sabahtan beri. Regl gibi degil, ama günlük pedi dolduracak sekilde devamli geliyor. Kahverengiden kirmiziya döndü. Hala kasik agrim var. İlacin yan etkisi mi? Yoksa bir gebelik ihtimali var mi? Cevap verirseniz cok sevinirim
Adet bitiminde hemen yumurta olmaz belirtileriniz ilaç kaynaklı

Adet bitiminde hemen yumurta olmaz belirtileriniz ilaç kaynaklı
Daha oncede kullanmıştım ilaci ama ilk defa boyle oldu,korktum. O beyaz akintilar, simdiki kanamalarim ilactandir degil mi? Yerlesme kanamasindan korktum. Adeti beklemeye sabrim yok. Uygulama 29martta gosteriyor adeti. En erken ne zaman belli olur kanda test versem

Selamlar hayatım korunmasız ilişkiye girmişsin ama tehlikesiz günlerde birliktelik yaşamışsın kaç kere ilişkiye girdiğinin önemi yok hamile kalamazsın. Biz kadınlarda yumurtlama dönemi haricindeki ilişkilerden malesef bebek dünyaya gelmez yani hamile kalamazsın. Bir de ertesi gün hapı kullanmışsın adetinin döngüsü değişecek ve ara kanamalar yaşayacaksın bu ertesi gün hapı ile alakalı hayatım. Asla hamile değilsin. Bilgine.

Selamlar hayatım korunmasız ilişkiye girmişsin ama tehlikesiz günlerde birliktelik yaşamışsın kaç kere ilişkiye girdiğinin önemi yok hamile kalamazsın. Biz kadınlarda yumurtlama dönemi haricindeki ilişkilerden malesef bebek dünyaya gelmez yani hamile kalamazsın. Bir de ertesi gün hapı kullanmışsın adetinin döngüsü değişecek ve ara kanamalar yaşayacaksın bu ertesi gün hapı ile alakalı hayatım. Asla hamile değilsin. Bilgine.
Ben buna inanmiyorum 🙁 arkadasim adetten 2 gun sonra tek iliskiyle hamile kalip kiz cocugu oldu. Ya bende olursa diye korktum. İlac kanama yaparsa gebelik olusmus ve kanla atiliyor diye okudum. İlac kanama yapmazsa gebelik zaten olusmamis diye okudum. 1inde adet olmustum ben bu ay. Ve bu iki gündür kanamam var kirmizi. Ama adet gibi yogun degil. Ben suan adetmiyim anlamadim. İliski uzerinden 6gun geçti. Kanda gebelik testi en erken ne zaman verebilirim?

Geri