2013 agostosta hamile kalmak isteyenler

Allah yardimcin olsun.Peki doktor ne dedi bu cikolata kistleri engelmi hamilelige?kac tane kistin var boyle?

2 tane var.infertilite sebebi olarak görülüyo tüp bebek öneriyolar direkt.bende tam tedaviye başladım bana adet olmayayım kistler fonksiyonunu kaybetsin diye bir iğne yaptılar ve ben o ay tesadüfen gebe kaldım ama iğneden dolayı yaşamadı kalbi durdu 2 aylıkken aldılar🙁

Destini ne oldu haber ver canim
Bende bi gelişme yok cnm, yumurtlama dönemi değerlendiriyoruz iste. 27 ağustosta doktor randevum var, adetimin 2. günü yani. İlaç tedavisi başlayacak, o zamana kadar da eşim sperm testini tekrar yaptıracak. Tüm bu sonuçlara göre gerekirse ona da ilaç verecek sanırım. Valla aptal gibi oldum, rahim filminden sonra üzerimden bi yük kalktı sanki, kafam çok rahat. herşeyi oluruna bıraktim gibi ilaçlara başlayana kadar 🙂

Cnm öncelikle aramıza hoş geldin. Bende çok duydum çikolata kistlerinin gebeliğe engel olduğunu ama maşallah sen zoru başarıp hamile kalmışsın o halde. Demek ki şansın yüksek kistin bile olsa. hiç moralini bozma, tüp bebekse tüp bebek yeter ki olsun. Yine olur doğal yollardan belki, Allah büyük