2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
40.Bölüm 4.Parça | Acunn.com
arkadaşlar 5:20 de çalan şarkı nedir yardımcı olur musunuz?

admın senden bir ricam olucak 17 haziranda adadan ayrılırken sonlara dogru calan muzıgın bana adını verırmısın rıca etsem fransız muzıgıydı sanırım

her kese merhaba,titan dun adada hasani gosterirken 1sarki calinmisdi,turk sarkisiydi.kiz cak-cak diye okuyurdu.

- - - Updated - - -

18haziranda.

17.06.2012 begümün arabasıyla gezerlerken çalan bir şarkı "wake up" geçiyor içinde şarkı kime ait yardımcı olursanız çok sevinirim

Bahsettiğiniz kelimelerden şarkının Steve Miller - Serenade olduğu anlaşılıyor. Değilse lütfen linkle gelin. 🙂

Parçayı dinlemek için LÜTFEN TIKLAYIN ...

selamlar bir şarkı vardı ingilizcem fazla yoktur şöyleydi galiba sözleri stay me life the feel owın owıııınn diye biliyorsanız söylermisiniz şimdiden teşekkürler...

40.Bölüm 4.Parça | Acunn.com
arkadaşlar 5:20 de çalan şarkı nedir yardımcı olur musunuz?

admın senden bir ricam olucak 17 haziranda adadan ayrılırken sonlara dogru calan muzıgın bana adını verırmısın rıca etsem fransız muzıgıydı sanırım

her kese merhaba,titan dun adada hasani gosterirken 1sarki calinmisdi,turk sarkisiydi.kiz cak-cak diye okuyurdu.

- - - Updated - - -

18haziranda.

Lütfen link verin...

Aradığınız parça daha önce de paylaştığımız Sting'den Shape of my heart 🙂

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

Aradığınız parça daha önce de paylaştığımız Luis Vazquez & Kato Jimenez ft. Jesus Sanchez - Dime Que Me Quieres 🙂

Dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

abicim kolay gelsin öncelikle ve de bende bu şarkıdan hemen önce çalan kısa slow şarkıyı arıyorum hatta nihatla anıl böyle bir tepeden aşağıyı seyrediyorlar tam o sırada çalan şarkı fransızca gibi ama sözleri tam anlayamıyorum yardımmmmmmmmmm please 🙂