Yumurta yemeyen çocuğa alternatif olarak ne yapılabilir?

• Konbuyu başlatan Selvikale
  • Başlangıç tarihi
S

Selvikale

Forum Okuru
Yumurta yemeyen çocuğa alternatif olarak ne yapılabilir?

Yumurta yemeyen çocuğa nasıl yedirilir melek kadınlar kulübü yumurta yemeyen çocuğa ne yapmalı forumda.​

Hanımlar ya benim oğlan yumurta yemiyor çocuğu yumurta yemeyen var mı ne yapıyorsunuz yumurta yedirmek için. Özellikle haşlanmış yumurta ağzına sürmek istemiyor ben de yesin istiyorum yararlı onun için. Bana bir fikir verin lütfen yaa yumurtayı yedirmek için ne yapayım ben bu çocuğa? Yumurta yemeyen çocuğa nasıl yedirilir?

Merhabalar
Çocukların her gıdadan yeterli şekilde almaları önemli bunlardan biri de yumurta. Mutlaka her gün bir tane yemeleri gerekir. Onun için yumurtadan farklı alternatifler bularak çocuğunuza yumurta yedirmelisiniz. Yumurta yemeyen çocuğa nasıl yedirilir peki? Burada zorlamadan ama onun sevebileceği şekilde bir alternatif bulmanız gerekiyor. Haşlanmış yumurtaya yeşillikler ekleyerek tadını değiştirebilirsiniz. Yumurtadan çocuğunuz seveceği şekilde değişik şekiller yapabilirsiniz. Ya da omlet sebzeli omlet gibi degisik alternatifler düşünebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "ateşi olan çocuğa yumurta verilirse ne olur" konusuna da göz atabilirsiniz. Ateşli çocuk yumurta yiyebilir mi?

Geri