Koç burcu hangi burçla evlenebilir hanımlar bilgisi olan?

B

Berrakcaa

Forum Okuru
Koç burcu hangi burçla evlenebilir hanımlar bilgisi olan?

Koç burcu hangi burçla evlenmeli melek kadınlar kulübü koç burcu hangi burçlarla evlenmeli forumda.​

Ben koç burcuyum biraz gecimsizim valla ne yalan söyleyeyim ilişki olarak da cekemiyorlar beni atarlı giderli biriyim. Acaba koç burcu hangi burçla evlenmeli? Anlayanlar var mı burçlardan? Yani ben biraz baskın karakterim burç olacak ki sakın ve beni taşıyabilecek biri lazım. Ve biraz sakin atarlı olmamalı ikimiz de öyle olursak çünkü birbirimizi boğarız maazallah:)

Merhabalar
Valla ne yalan söyleyeyim Koç burçları dediğiniz kendinizi ifade dediğiniz gibi gerçekten biraz atarlı oluyorlar. Esasen siz birazdan sıkıntı karakter iseniz evleneceğiniz kişi tam tersi olursa biraz birbirimizi de engellemiş olursunuz diye düşünüyorum. Koç burcu hangi burçla evlenmeli? Koç burçları karakter olarak biraz da çapkın oluyorlar haliyle terazi ikizler ve kendi borçlarıyla yüksek bir çekim yakalayıp güzel ilişkiler kurabilirler aynı zamanda aşk evlilik içinde aslan yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkün olabilir. Koç burcu karakter gereği ulunduğu ortamın kralı kraliçesi olmak ister baskın karakter nedir terazi ve yay kesinlikle evlilik için uygun burçlardır kesinlikle evlenmemesi gereken burçlar ise Başak oğlak ve balıklar bu borçlarla aynı ortamda bile bulunmamaları yararlarına. Aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Ben Koç sevgilim Koç" konusu ilginizi çekecektir.

Geri