Hangi telefonu alsam tavsiyelerinizi bekliyorum

B

Bozkirtezenesi

Forum Okuru
Hangi telefonu alsam tavsiyelerinizi bekliyorum

Hangi telefonu alsam melek kadınlar kulübü hangi telefonu alsam 2021 forumda.​

Arkadaşlar telefon almam lazım neler onerirsiniz? Hem bütçemi aşmayacak hem hafızası kamerası filan iyi olacak bir şey arıyorum. Hangi telefonu alsam tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizler hangi markaları kullanıyorsunuz önereceğiniz ya da su telefonu kesinlikle alma diyeceğiniz marka nedir?

Merhabalar
Telefon alacaklar için özellikle ne istediğiniz çok önemli artık her şeyimiz telefonların içinde siz ne amaçla istiyorsunuz yani her özelliğinden faydalanmak mı istiyorsunuz yoksa alo desin mesaj göndersin yeter mi diye düşünüyorsunuz. Özellikle Xiaomi telefon markaları çok tercih edilmektedir. Samsung u bile bence solladı diyebiliriz.

Ama şöyle bir şey de var. 10 bin liralık telefon da almak istemem yani sırf markası var diye ne diye elimden düşüp kırılacak bir telefona 10 bin lira vereyim diye düşünenlerdenim. Su sıralar piyasada 2-3 bin liraya çok kullanışlı telefonlar var. Pocolar mesela Xiaomi ye ait güzel kullanisli ve çok tercih edilen bir model. Yine de biz sizin için en çok tercih edilen modellerden bir liste oluşturduk dilerseniz ona göre tercihinizi de yapabilirsiniz.

"En iyi telefon modelleri 2021"​

• Huawei P40 pro
  • Xiaomi mı 10
  • Xiaomi poco
  • Oppo
  • Samsung Galaxy s10
  • Samsung Galaxy note 20
Bu telefonları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz internetten de isimlerini araştırabilirsiniz özelliklerine bakabilirsiniz. Ben iki seferdir üst üste Xiaomi telefon kullanıyorum gerçekten şarjı çok iyi gidiyor uzun yıllardır kullanıyorum yani alınca. Küçük ev aletleri denince aklımıza hangi marka iyi hangisinin performansı daha iyi aklımıza gelir değil mi? İste aşağıdaki linki sizin için paylaşıyorum. "Küçük ev aletleri seçiminde dikkat edilmesi gerekenler"

Hayatım selamlar 2021 2022 yılında en ucuz en iyi telefon için sana bi tavsiyede bulunmak istiyorum Samsung a52 hayatım mutlaka almanı tavsiye ediyorum oğlumuza yeni aldık.

Geri