En iyisi vajinal mantar kremi nedir bilen var mı?

U

Universitelix

Forum Okuru
En iyisi vajinal mantar kremi nedir bilen var mı?

En iyi vajinal mantar ilacı melek kadınlar kulübü en iyi vajinal mantar fitili forumda.​

Kızlar size bir sorum olacak şimdi ben üç gündür filan ilk kez böyle bir şey yaşıyorum da. Evli değilim ve vajinam çok kaşınıyor yanıyor idrar yaparken. Ve kaşınma olayı acayip anlatamam otobüsle okula giderken bir işkence benim için yine okulda işkence sürekli wc ye gitmek zorunda kalıyorum. Herhalde doktora görüneceğim geçmedi çünkü. En iyi vajinal mantar krem nedir acaba bilen var mı?

Merhabalar
En iyi vajinal mantar kremini sormussunuz ama kafanıza göre kullanmayın lütfen öneri aldığınızda. Anlattıklarınız vajinal mantar gibi görünüyor ama muayene olmanızda fayda var. Yine de size şu onerilerde bulunalım pamuklu iç çamaşırı tercih edin ılık su ile bölgeyi rahatlatmak için yikayabilirsiniz. İç çamaşırınızı utuleyip kullanmanızı tavsiye ederim. Herhangi başka krem sabun gibi bir şey sürmeyin doğal yapısını bozarsınız ki mantar ise sorun daha kötüye gidebilir. Hijyene çok dikkat etmek gerekiyor. Bazı nette dolaşan öneriler var vajinaya yoğurt sürmek gibi bunu denemeden doktora görünün.

Aşağıdaki yazıyı da incelemeniz için bırakıyorum "vajinal mantar için elma sirkesi kullananlar var mı" aşağıda linkte konumuzu ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Elma sirkesini tavsiye ediyorum tabiki orijinal ev yapımı olur ise güzel olur onun haricinde doktora danışmadan mantar ilacı ya da hiç bir ilacı alıp kullanmayın. Mantarın da çeşitleri var ilaçlar değişebilir. Geçmiş olsun.

Geri