arkadasimin derti ama olsun!

Cevap: arkadasimin derti ama olsun!

arkadaslar bebegimiz turkiyeden dondu ben daha gidip goremedim cunku baska sehirde ama yakinda yani bir kac gun icinde gidecem inshaAllah.ama duydum ki cok iyi,yani ne kadar iyi olabilirse zamanla belli olacakmis hersey.dua edelim de tamamen iyilessin.simdi temmuzun 3 de 1 yasini dolduracak,prensesimiz.gidip goreyimde anlatirim sizlerede durumunu resminide koyerim belki...

okurken cok uzuldum,allah sifa versin dualrimiz senin arkadas icin canim,,ins en kisa zamnda iyi olur

arkadaslar size bebegin durumdan haber veririm diye soz vermistim ben dun cok kotu oldum daha dogrusu basindan anlatayim turkiyeden dondukten sonra bebegin annesiyle bir dugunde gorustuk hal hatir sorduk benden oglumu sordu ne yapalim dedim butun gun pesinden kosuyorum hic durmuyor dedim
neden sikayet ediyorsun dedi keske bende kosabilsem dedi
inshaAllah kosarsin dedim iyilesir sende kosarsin dedim
hayir dedi ben biliyorum iyilesmeyecegini(arkadasim tip fakultesini bitirdigi icin doktorlar ona cok acik konustular)
dun ikimizinde cok iyi bir arkadasimla telefonda konustuk bu konustuklarimizi anlatinca evet dogru dedi hala dedi iki aylik bebek gibi basini tutamiyor ismini soylesen hic tepki vermiyor
peki dedim onun icin iyilesmek ne demek olacak yani en iyi durumu ne olacak dedim?
dedi ki annesi simdi en azindan buyuyunce kendine az da olsa bakabilsin kendini idare edebilmesi icin ugrasiyor
cok aci bir durum inshaAllah bundan da fazla olur inshaAllah tamamen iyi lesir Allah buyuktur gucunde kuvvetinde sinir yoktur

Geri